O magazynie

Najważniejszy magazyn w branży kynologicznej

Od 9 lat rzetelnie publikujemy materiały edukacyjne i szkoleniowe na temat pracy z psami. Mamy ponad 12 000 czytelników.

Autorzy artykułów to najlepsi dietetycy, lekarze weterynarii, szkoleniowcy, trenerzy i zawodnicy, którzy zajmują wysokie miejsca w rankingach sportowych. To osoby posiadające rozległą wiedzę teoretyczną i praktyczną na temat sportów kynologicznych, zachowania, zdrowia i żywienia -  gwarantując wysoki poziom merytoryczny czasopisma.

Wśród nich znajdują się m.in:

Igor Tracz -wielokrotny Mistrz Świata w sportach zaprzęgowych,

Joanna Hewelt - instruktor i zawodnik OBI

Urszula Charytonik -sędzia kynologiczny

Piotr Awencki - instruktor szkolenia psów

dr. Jacek Wilczak - specjalista w zakresie żywienia

Joanna Hajdyła - Jarosz -  zoopsycholog i trener psów

Karolina Hołda - dietetyk zwierzęcy

 

Dog&Sport to pierwsza w Polsce, wyjątkowa publikacja o promocji i popularyzacji aktywnego oraz zdrowego trybu życia z udziałem psa.

Piszemy zarówno dla czynnych jak i przyszłych  zawodników, trenerów, pasjonatów oraz właścicieli psów, którzy chcą aktywnie spędzać czas z pupilem.

DYSTRYBUCJA

DOG & SPORT dostępny jest: 

- w salonach EMPIK na terenie całej Polski

- w prenumeracie

- w wybranych klinikach weterynaryjnych

- w szkołach, uczelniach weterynaryjnych i zootechnicznych.

  • +48 601 334 044
  • redakcja@dogandsport.pl,
Pobierz

Cennik

Dog Day& Cat Day

Zapraszamy na świąteczny targ - Dog Day&Cat Day, który odbędzie się 8 - 9 grudnia w Warszawie pl. Żelaznej Bramy 1. Na tyłach Hali Mirowskiej.

Dwa dni zakupów, bezpośrednio od producentów i dystrybutorów. Domowe i rzemieślnicze firmy, wyjątkowe, oryginalne i zdrowe produkty. Specjalne ceny!

Chcesz razem z nami tworzyć to wydarzenie?

Skontaktuj się z nami!

Zobacz nasze wydarzenie na facebooku!

TOP FOR DOG 2018

To już 5 edycja najważniejszego plebiscytu w branży kynologicznej.  Zgłoszone produkty powalczą o zwycięstwo w 21 kategoriach. Ogólnopolskie głosowanie konsumentów trwa do 15 listopada 2018. Już dziś wejdź na stronę TOPFORDOG.PL i oddaj swój głos. Nie pozostawaj obojętnym!

Celem konkursu jest wyłonienie najlepszych produktów i usług sprzedawanych na polskim rynku dedykowanych psom, które będą oceniane przez konsumentów. Ci sami wyłonią zwycięzców konkursu w każdej kategorii. Kapituła konkursu będzie czuwała nad jego przebiegiem oraz przyzna nagrody specjalne „THE BEST TOP FOR DOG” oraz „THE BEST COMPANY” z pośród wszystkich nadesłanych produktów.

 

http://www.topfordog.pl/

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.