O żywieniu Twojego psa - Praktycznie

PRZEDSPRZEDAŻ

"Szanowni Państwo

Do Waszych rąk trafia pozycja, moim zdaniem, niezwykła.

Dlaczego?

Na najbardziej nurtujące, każdego opiekuna psa, pytania w zakresie żywienia odpowiadają specjaliści, naukowcy – PRAKTYCY!

Dzięki książce „O żywieniu Twojego psa – praktycznie” w przyjazny sposób możesz poszerzać swoją wiedzę na temat żywienia psa, jak i masz szansę skonfrontować własne obserwacje z wynikami badań naukowych.

Przybliżamy nie tylko problemy współczesnego psa takie jak otyłość, stany zapalne jelita grubego, alergia pokarmowa ale i wyzwania opiekuna – czym i jak karmić, wpływ żywienia na zachowanie oraz jak odnaleźć się w gąszczu współczesnych rozwiązań.

Chcieliśmy nie tyle odpowiedzieć na najważniejsze pytanie: „Jak karmić swojego psa świadomie?” co przedstawić Wam praktyczne wskazówki, rozwiązania i propozycje, byście mogli dokonać tego najlepszego dla Was wyboru sami!

Książka „O żywieniu Twojego psa – praktycznie” to nie tylko artykułu o najważniejszych psich wyzwaniach żywieniowych to też grafiki, wykresy, najnowsze wyniki badań i ogrom wiedzy pochodzący od najlepszych specjalistów.

Cieszę się, że w tę podróż po sposobach i metodach żywienia psa - ruszymy razem, wykorzystując twarde, naukowe dowody i praktyczne rozwiązania."

dr Jacek Wilczak

 

* Publikacja ukaże się pod koniec MAJA 2022

Cena: 69.00 zł
Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.